Нові лабораторні місця = нові робочі посади

16:48, 30-03-2020

Одним з найперспективніших напрямів розвитку галузі телекомунікацій є відеоінформаційні технології. Сьогодні важко представити повсякденне життя без систем відеонагляду. Саме тому, на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій було проведено модернізацію матеріально-технічної бази навчальної лабораторії №101.

Спільними зусиллями завідуючого кафедрою Кравченка Владислава Ігоровича та провідного інженера Горохова Олександра Сергійовича, удосконалено матеріально-технічну базу аудиторії та створено нові робочі місця для студентів.

Введено в експлуатацію систему аналогового відеоспостереженя, яка складається з:

• восьми камер відеоспостереження;
  • двох відеореєстраторів;
  • п’яти робочих місць (персональних комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет);
  • спеціалізованого програмного забезпечення, яке дає можливість локального перегляду, налаштування та обробки відео знятого з камер.

Після впровадження нових лабораторних та практичних занять студенти кафедри матимуть можливість здобувати навички практичної роботи з розгортання та налаштування систем аналогового та цифрового відеоспостереження, а також роботи з відеофайлами всіх найпопулярніших форматів.

Кафедра МВТ запрошує вас до оновленого, сучасного та інноваційного навчання!