До уваги студентів групи РТДМ-61

16:51, 22-12-2020

Шановні студенти!

Кафедрою Мобільних та відеоінформаційних технологій доводиться до вас час та форма захисту ваших магістерських робіт. Будь-ласка, уважно ознайомтесь з даною інформацією!

Згідно з підпунктом 10 пункту 3 постанови №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2», прийнятою Кабінетом Міністрів України, в період з 08 січня 2021 року до 24 січня 2021 року включно заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

У зв’язку з цим інформуємо: захист магістерських робіт буде проходити в дистанційній формі.

Нижче наведено дату, час та аудиторію де буде проводитися захист.

18 січня 2021 року

11:55-12:25

Хмара Михайло Валерійович

12:30-13:00

Звертаємо увагу: не зважаючи на дистанційну форму захисту всі супроводжуючі документи повинні буде оформлені, підписані та зберігатися на кафедрі.

За додатковою інформацією звертайтеся до завідувача кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Кравченка Владислава Ігоровича.

Бажаємо успіхів!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.