Крок за кроком не спиняючись!

11:09, 22-04-2021

Здається це було тільки вчора, коли професора кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Плюща Олександра Григоровича було заслухано на розширеному засіданні кафедри щодо його кваліфікаційної роботи на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук. Насправді, ця подія мала місце більше ніж три місяці тому – 13 січня 2021 року. І ось тепер відбувся наступний крок – захист роботи 20 квітня 2021 року у спеціалізованій раді університету. З застосуванням усіх необхідних засторог викликаних пандемією коронавірусу, спеціалізована рада розглянула дисертаційну роботу Плюща Олександра Григоровича та за результатами заслуховування здобувача, відгуків офіційних опонентів та плідної дискусії прийняла позитивне рішення. Наступним та останнім кроком для здобувача є подача усіх необхідних документів до Вищої атестаційної комісії для затвердження рішення спеціалізованої ради університету.

Колектив кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій вітає професора кафедри Плюща Олександра Григоровича з успішним захистом дисертаційної роботи та бажає йому подальших успіхів у науковій роботі. Ми впевнені, що отримані під час виконання роботи наукові здобутки будуть використовуватися при викладанні учбових дисциплін на кафедрі, що дозволить покращити рівень навчання студентів кафедри та їх теоретичні знання і практичні компетенції.

Немає сумніву, що на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій ми постійно зростаємо творчо та науково і, незважаючи на пандемію, продовжуємо займатися наукою, проводити експерименти та дослідження.

Звичайно, науково-педагогічний склад кафедри є готовий та сповнений бажання привчити до наукових досліджень студентів, які навчаються на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій, та майбутніх абітурієнтів. Тож, якщо ви маєте схильність до науки та бажаєте досягти в ній високого рівня, приходьте на нашу кафедру отримувати вищу освіту – ми навчимо вас всьому, що вміємо роботи самі, або більше – будемо зростати науково разом. Чекаємо на вас в нашому університеті!!!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.