9 ТРАВНЯ – СВЯТО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ ТА ГЕРОЇЧНОЇ ПРАЦІ

19:35, 08-05-2021

Війна - це героїчна, кровожерлива, безупинна робота, яка в екстремальних умовах оцінює величність народу, духовну єдність, патріотизм, реальну здатність народу, що відстоює ідею життя, ідеали справедливості. Духовність, патріотизм кращих представників українського народу знайшла відображення у подвигах, які вони здійснили безпосередньо на полі бою, на робочому місці, створюючи умови ви для Великої Перемоги.

Викладачі кафедри МВТ: доцент Пархоменко В.Л. та старший викладач Пархоменко В.В. пам'ятають і горді подвигами батька та діда Пархоменко Луки Радіоновича, 1913 року народження. До початку війни Пархоменко Л.Р. працював вчителем математики Іркліївської середньої школи та у 1939 році за сумлінну працю та трудові досягнення був нагороджений Медаллю "За трудову відзнаку".

А попереду була ще Велика Війна. Війна не на життя, а на смерть. Війна священна, народна. З перших днів гвардії лейтенант Пархоменко Лука Радіонович гідно та героїчно приймав безпосередню участь в обороні рідної землі від німецько-фашистських загарбників, був неодноразово поранений та за доблесть і героїзм, сміливість та мужність виявлені у боях нагороджений орденами вищого рівня.

Пройшло десятки років із тих буремних часів, але ми бережемо пам'ять про Велику Перемогу та Героїв, чиїми кров’ю і потом полита й чиїми героїчними подвигами славетна українська земля та пам’ятаємо про тих найкращих її синів, хто й зараз із зброєю у руках захищає суверенітет та незалежність України.

Викладачі кафедри МВТ у своїй роботі не забувають героїчних синів України та приймають активну участь у формуванні патріотичного профорієнтаційного напрямку студентів Державного університету телекомунікацій – майбутнього покоління захисників України.