Обговорення результатів участі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій у Міжнародній конференції, що проведена в Державному університеті телекомунікацій 15 грудня

14:43, 17-12-2021

15 грудня відбулася Міжнародна конференція для країн Європи «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙ У СФЕРІ ІКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ», організаторами якої виступили Міжнародний Союз Електрозв’язку та Державний університет телекомунікацій. Основною концепцією конференції є прискорення процесу цифрової трансформації.

На конференції з доповіддю виступила завідуюча кафедрою Мобільних та відеоінформаційних технологій Руденко Наталія Вікторівна. Тема доповіді «Роль мобільних технологій при цифровій трансформації держави»

Економічний розвиток країн, покращення добробуту людей, оздоровлення екологічної обстановки, підвищення політичної обізнаності та розширення прав людей на сучасному історичному етапі безпосередньо пов'язане із процесом цифрової трансформації. На конференції розглядались нові технологій, які стимулюють цифрову трансформацію на національному рівні, на прикладі України.

Було відмічено також, що концепція цифрової трансформації стала ще більш важливою після спалаху пандемії COVID-19, і різні зацікавлені сторони, включаючи Організацію Об’єднаних Націй (ООН), допомагали країнам у відповідних можливостях, суттєво покладаючись на цифровий компонент. Залучення різних зацікавлених сторін на регіональному та національному рівнях сприяє досягненню Цілей сталого розвитку (ЦУР) до 2030 року.

Однією з основних проблем, що обговорювалась, є недостатня освіта та дефіцит фахівців в галузі ІКТ технологій, цей брак співробітників із просунутими цифровими навичками також є фактором, що сприяє більш повільній цифровій трансформації бізнесу. Без високого технічного потенціалу неможливо вирішити всі проблеми, з іншого боку – система цифрової трансформації може надати ключі для створення та пошуку кваліфікованих фахівців.

Колектив інституту та кафедри намагаються довести до студентів важливість цифрової концепції, технічну основу та технологічні інновації в цій сфері. Завдяки підвищенню якості підготовки та кількості спеціалістів в ІКТ технологіях, процес цифровізації прискориться, що буде сприяти розвиненню ефективної економіки в Україні.

Тому запрошуємо на навчання до кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій, щоб отримати професію за перспективним та розвиваючим напрямом.