14 березня (3.14)

10:03, 17-03-2017

Число Пі - математична константа, що дорівнює відношенню довжини кола до довжини її діаметру позначається буквою грецького алфавіту «пі». Стара назва - лудольфово число. Вона дорівнює приблизно +3,141592653589793238462643 ...

Це число ірраціональне, отже, його десяткове подання ніколи не закінчується і не є періодичним.

Щорічно в світі проходить Всесвітній чемпіонат із запам'ятовування, учасники якого демонструють дивовижні здібності. Вони запам'ятовують сотні слів, чисел і іншу інформацію.

Так, популярним для запам'ятовування є число пі (π) - рекордсмени пам'ятають кілька тисяч знаків після коми. Світовий рекорд із запам'ятовування знаків після коми належить 21-річному індійському студенту Раджвір Міна, який в березні 2015 року відтворив 70 тисяч знаків після коми за 9 годин 27 хвилин.