Нові технології навчання у дії

15:37, 04-04-2017

У наш час форма дистанційної освіти існує практично у всіх університетах світу. Не виключенням є і наш університет.

28.03.17 в організаційно-методичному Центрі новітніх технологій навчання за допомогою Інтернет-програми Skype здійснювався  іспит з вищої математики (доцент Шевченко С.М.) зі студентами Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій.

Організована таким чином навчальна діяльність студентів на відстані дозволяє здійснювати контроль навчальних досягнень як письмово (контрольні роботи та тестові завдання), так і «жива» співбесіда викладача та студента.