Запрошуємо школярів на екскурсію до нашого університету

08:52, 10-10-2017

Запрошуємо школярів на екскурсію до нашого університету

Шановні школярі та їх класні керівники! Викладачі кафедри вищої математики та керівництво нашого університету запрошує всіх бажаючих до нашого університету на екскурсію!

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

248-85-93 – Приймальна комісія;

249-29-07 – Підготовче відділення.

Або за посиланням

На наше запрошення 6 жовтня 2017 року відгукнувся 9 клас  Гатнянської загальноосвітньої школи Києво-Святошинського району (http://gatneschool.ucoz.ua).

Разом з викладачем кафедри вищої математики Негоденко Оленою Василівною учні відвідали спеціалізовану науково-навчальну лабораторію для підготовки та підвищення кваліфікації фахівців мобільного та бездротового зв`язку кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій, лабораторію «Оптичних і перспективних систем зв’язку» кафедри Телекомунікаційних технологій, студентський центр та їдальні нашого університету.

Крім оглядової екскурсії для учнів також була проведено і міні-лекція на тему: «Антени». Її провів професор кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Власенко Генадій Миколайович.

Дана екскурсія стане першим кроком до вибору професії кожного із школярів і допоможе визначитись із конкретним вибором майбутніх предметів для здачі ЗНО.

Запрошуємо всіх до нашого університету!