Круглий стіл з методів визначення та галузей застосування числа π

10:44, 16-03-2018

До найматематичного свята – Дня числа π викладачами кафедри вищої математики був проведений круглий стіл з методів визначення та галузей застосування числа π.

Число π– це математична константа, що визначається відношенням довжини кола до його діаметра.

Свято започаткував у 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня, записана в прийнятій в США формі – 3/14, збігається з першими трьома цифрами числа "Пі". З того часу День Пі відзначають студенти та любителі математики з усього світу.

День числа  π – неофіційне свято, яке відзначається любителями математики 14 березня в 1:59:26 на честь математичної константи – числа Пі.

Пам'ятник числу Пі

Google створив спеціальний Дудл з нагоди 30 річниці Дня числа Пі. На якому пропонує рецепт яблучного пирога від відомого шеф-кондитера і засновника знаменитої пекарні пончиків Cronut  Домініка Анселя. Він розкриває секрети смачної начинки і приготування солоної карамелі.

Дудл від Google до Дня Пі