Гурток кафедри вищої математики «Комп’ютерна математика»

12:12, 06-04-2018

5 квітня 2018 року відбулося чергове засідання гуртка кафедри вищої математики «Комп’ютерна математика»

Тема засідання: «Обчислення та застосування кратних інтегралів»

Ціль гуртка: навчити студентів самостійно вирішувати складні математичні задачі прикладного характеру за допомогою персонального комп’ютера.

Учасники: студенти другого курсу

Нагадуємо, що наступне засідання гуртка 12.04.2018 року на 4 парі (з 1330 по 1505) в аудиторії 517 (415).

Керівник гуртка – доцент кафедри вищої математики Ірина Вікторівна Замрій

Запрошуються усі бажаючі!!!