Вітаємо Дахно Н. Б. та Шевченко Г. В. із присвоєнням вченого званням доцента

08:51, 30-05-2018

Вітаємо співробітників кафедри вищої математики Дахно Наталію Борисівну і Шевченко Галину Володимирівну з присвоєнням вченого звання – доцента кафедри вищої математики (Наказ Міністерства освіти і науки України № 480 від 16.05.2018 року.)

Дахно Н. Б. і Шевченко Г. В. виконали всі вимоги до порядку присвоєння вченого звання: мають статті, що індексуються в мiжнародній наукометричній базі Scopus, мають сертифікати зі знання англійської мови В2, приймали участь у міжнародній конференції за кордоном – у чарівному місті Будапешт.

За особистими і професійними якостями Шевченко Г. В. і Дахно Н. Б. гідні присвоєння вченого звання доцента кафедри вищої математики!

Вітаємо Вас наші дорогі доценти! Наснаги і подальших звершень!

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології