Вручення сертифікатів слухачам курсу «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера»

10:37, 17-12-2018

З 1 жовтня по 30 листопада 2018 року тривав курс з вищої математики. Мета курсу: поглиблене вивчення обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Викладачі курсу: доцент кафедри вищої математики, кандидат технічних наук Дахно Наталія Борисівна та доцент кафедри вищої математики, кандидата технічних наук Шевченко Галина Володимирівна.

Традиційно студентам було проведено контроль знань, умінь і навичок у формі письмового екзамену. І як логічний підсумок курсу – кожному слухачу було вручено сертифікат університетського зразка.

Фотографії

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку