Інтернет-олімпіада з англійської мови, фізики та математики

14:31, 10-04-2019

19-21 березня 2019 року відбулася Інтернет-олімпіада з англійської мови, фізики та математики для студентів першого і другого курсів. Студенти будь-яких спеціальностей, які цікавляться англійською мовою, фізикою та математикою, могли взяти участь в олімпіаді.

Мета олімпіади − надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.

Студенти Державного університету зайняли 7 призових місць у категоріях:

• English-Math-Physics1  -  2 місце: Аршаній І., Шульга М.
  • English-Math1   -  1 місце: Горбенко А.,  3 місце: Кошовий Є.
  • English-Math2    - 1 місце: Вареня І.
  • English-Physics1 - 1 місце: Харитонова Д.
  • English-Physics2 - 2 місце: Гиря О.