Екзамен – останній крок до отримання сертифікату про проходження курсів «Обчислювальна математика з використанням ПК»

10:57, 22-04-2019

Кафедра вищої математики кожного семестру проводяться двомісячні курси з обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера. Метою курсів є поглиблене вивчення розділів вищої математики за допомогою сучасних прикладних пакетів програм на персональному комп’ютері. По завершенню курсів випускники отримують Сертифікат Державного університету телекомунікацій, що допомагає їм під час працевлаштування. Сертифікат видається на підставі складання екзамену – контролю знань, умінь і навичок слухачів курсу.

Нагадуємо, що екзамен відбудеться 24 квітня на 4-5 парі в 517 ауд.

Екзаменатори:

• доцент кафедри вищої математики, кандидат технічних наук, доцент Дахно Н. Б.;
  • кандидат фізико-математичних наук Свинчук О. В.

Кафедра вищої математики бажає студентам успішно здати екзамен та отримати Сертифікат Державного університету телекомунікацій.