Кафедра вищої математики ламає стереотипи

12:44, 17-10-2019

Відомо, що існує багато стереотипів про викладачів кафедри вищої математики та вивчення математики. У Державному університеті телекомунікацій кафедра ВМ ламає стереотипи. А саме:

• Стереотип 1. Усі викладачі КВМ старшого віку.

Середній вік викладача становить 37 років, а 67% викладачів до 33 років.

• Стереотип 2. Викладають ВМ зазвичай чоловіки.

На нашій кафедрі 63% науково-педагогічних працівників – жінки.

• Стереотип 3. Дисципліну «Вища математика» неможливо викладати по-новому і неможливо змінити методи викладання.

У Державному університеті телекомунікацій введено інноваційний зміст навчання – ми навчаємо студента тому, що потрібно і як потрібно. Також окрім лекцій та практичних занять, для студентів введено лабораторні роботи з ВМ, мета яких допомогти студенту швидко і правильно розв’язати складні прикладні задачі за їх спеціалізацією.

• Стереотип 4. Математику вчити важко, тому що це «суха» наука.

Практична складова, яка включає в себе і практичні, і лабораторні заняття, становить більше 50%. Проблемні та громісткі прикладні задачі студентам запропоновано розв’язувати за допомогою різних комп’ютерних математичних програм.

• Стереотип 5. Математики  консерватори!

Викладачі КВМ застосовують ефективні і сучасні методи навчання, використовуючи при цьому сучасне комп’ютерне обладнання.

• Стереотип 6. Математика студентам не цікава!

Для студентів, які бажають покращити і поглибити свої знання з вищої математики, КВМ пропонує студентам кожного семестру курси «Обчислювальна математика з використанням ПК» та різні наукові гуртки. Отже, робимо висновок, що математика цікава для студентів ДУТа.