Навчальний посібник «Вища математика для економістів»

13:35, 12-12-2019

Згідно з інноваційним змістом навчання і покращенням якості проведення лекційних та практичних занять, а також для самостійного опрацювання студентами матеріалу, кафедрою вищої математики у цьому навчальному році було здійснено оновлення навчально-матеріальної бази. Науково-педагогічним колективом нашої кафедри було опубліковано навчальний посібник «Вища математика для економістів. Конспект лекцій. Частина 1».

Навчальний посібник розроблено згідно навчальної програми з дисципліни «Вища математика», що викладається для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальностями 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність». Навчальний посібник являє собою сукупність лекцій, що викладались студентам Державного університету телекомунікацій зазначених спеціальностей підготовки протягом останніх п’яти років. У першій частині навчального посібника висвітлено такі розділи:

• лінійна алгебра;
  • аналітична геометрія;
  • диференційне числення;
  • інтегральне числення.

Посібник розрахований для студентів денної та заочної форм навчання.

Посилання на посібник: https://dut.edu.ua/ua/lib/1/category/725/view/1883