ЗНО-2020: МАТЕМАТИКА

07:37, 08-04-2020

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня.

• Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня
  • Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня
  • ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня
  • Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня

Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня.

• Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня
  • ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня
  • Вступна кампанія завершиться до середини жовтня

15 квітня буде оприлюднено онлайн-пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями. Докладніше: bit.ly/3bv1sDw

Щоб ще раз повторити матеріал курсів із підготовки до ЗНО:

• Переходьте на YouTube-канал МОН за посиланням: bit.ly/33YstNh
  • Ознайомлюйтесь з уроками української мови та літератури, математики, історії, біології та англійської мови.

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:

У свою чергу, кафедра вищої математики Державного університету телекомунікацій готова йти на зустріч майбутнім студентам – ми надаємо консультативні послуги абітурієнтам зі сторони наших викладачів у підготовці до ЗНО з математики. Послуги можуть надаватись дистанційно, засобами звязку по e-mail, viber, skype тощо:

завідувач кафедри – д. т. н., професор Барабаш Олег Володимирович, моб. тел.: 097-911-08-54, E-mail: bar64@ukr.net

Також можна скористатися «отримати консультацію», і ми з вами зв’яжемося