До уваги слухачів курсу «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера»

14:48, 11-09-2020

Шановні студенти! Кафедра вищої математики продовжить роботу весняних курсів «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера», робота яких була припинена у зв’язку з впровадженням карантину від 12 березня 2020 року.

Курси продовжать працювати з 01 жовтня 2020 року по 01 листопада 2020 року. Та чекають слухачів курсів:

1. Беца Анатолія Анатолійовича;
  2. Васяєва Артема Ігоровича;
  3. Ведмідя Дмитра Тарасовича;
  4. Ветоху Михайла Сергійовича;
  5. Виговського Богдана Сергійовича;
  6. Єремеєва Андрія Руслановича;
  7. Карпенка Романа Юрійовича;
  8. Мазура Андрія Романовича;
  9. Пилипова Юрія Юрійовича;
  10.  Поворознюка Дмитра Сергійовича;
  11. Самойленка Максима Тарасовича;
  12.  Фотенка Максима Олексійовича;
  13. Шерембея Іллю Владиславовича.

Місце проведення: лабораторія кафедри вищої математики – ауд. 517.

Кафедра вищої математики щиро бажає всім студентам наснаги, творчих успіхів та здоров’я!