XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вивчаємо математику онлайн!

08:11, 26-10-2020

Дистанційне навчання – це технологія, що базується на принципах відкритого навчання, широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та сучасні телекомунікації з метою доставки навчального матеріалу та спілкування безпосередньо за місцем перебування студентів.

Світ не стоїть на місці. І ми маємо не відставати. А навпаки — разом із ним впевнено крокувати шляхом прогресу, вповні використовуючи увесь потенціал передових інформаційних технологій сучасності. Особливо це актуально для освіти — галузі, яка за самою своєю суттю повинна уособлювати усе прогресивне, сучасне і найбільш актуальне. Наприклад, брати на озброєння практики дистанційного навчання.

У чому головний плюс інформаційно-комунікаційних технологій? Для них не існує кордонів і меж. Де б ви не були — у будь-якому селі, місті, країні та навіть на будь-якому материку, сьогодні ви можете легко отримати доступ до потрібних вам знань і якісної освіти європейського рівня.

Що таке дистанційне навчання?

 • Це - навчання нової епохи, вчасна відповідь на виклики інформаційного суспільства.
 • Це - активна та продуктивна взаємодія студентів з викладачем-координатором курсу.
 • Це - систематичний контроль навчального процесу, що здійснюється як викладачем, так і автоматично - за допомогою спеціально розроблених систем тестування.
 • Це - оперативний зворотній зв'язок протягом усього навчального процесу.
 • Це - повний комплект необхідних навчально-методичних матеріалів з кожної дисципліни.
 • Це - неповторний досвід творчої та пізнавальної діяльності.
 • Це - захоплива та продуктивна подорож у світ інформаційних технологій 21 століття.

У рамках дії карантинних заходів для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 всі викладачі кафедри вищої математики проводять заняття дистанційно з Державного університету телекомунікацій для всіх студентів.

Всі викладачі кафедри вищої математики для організації дистанційного навчання використовують різні засоби інформаційно-комунікаційних технологій, а саме:

 • поштові сервіси;
 • онлайн-лекції, практичні, консультації за допомогою платформи Zoom, що дозволяють ділитися текстами лекцій, методичними вказівками до лабораторних, практичних занять та самостійної роботи студентів, презентаціями, відеоматеріалами, перевіряти виконання завдань тощо;
 • систему дистанційного навчання Moodle;
 • базові сервіси Google;
 • відео-записи лекцій;
 • власні YouTube-канали з необхідними відео-матеріалами та записами занять;
 • індивідуальні аудіо-записи для студентів з особливими потребами.

Кафедра вищої математики використовує найефективніші інформаційно-комунікаційні технології навчання для успішного навчання та контролю якості знань своїх студентів.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні та опануванні нових знань!

Фотографії

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Переглядів: 429