ЗНО з математики на 200 балів!

12:23, 29-10-2020

Продовжується набір на підготовчі курси до ЗНО з математики!

Встигнеш?

У нашому університеті діє кілька форм підготовки майбутніх вступників – це восьмимісячні підготовчі курси, які працюють з 1 жовтня, та шестимісячні курси, які працюватимуть з 1 грудня.

Метою діяльності підготовчих курсів у Державному університеті телекомунікацій є підвищення  загальноосвітнього рівня учнів, випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ефективна підготовка їх до вступу у вищі навчальні заклади; здійснення навчально-методичної роботи в системі довузівської підготовки, сприяння удосконаленню форм і методів позашкільної додаткової освіти; формування особистостей учнів, розвиток їхніх здібностей, обдарувань, наукового світогляду; розвиток профорієнтаційної діяльності, сприяння професійному самовизначенню учнів через проектну, ігрову, індивідуальну та тестову технології.

Своїм потенційним вступникам університет пропонує комфортні умови для заняття на курсах – кращі аудиторії з мультимедійним оснащенням, висококваліфікованих викладачів. Понад 90 відсотків тих, хто відвідує курси підготовки до ЗНО з математики, стають студентами ДУТ.

Підготовчі курси до ЗНО з математики у Державному університеті телекомунікацій – це перший крок до якісної освіти!