Запрошуємо взяти участь у науковому гуртку "Моделювання процесів і систем"

12:46, 23-04-2021

Науковий гурток кафедри вищої математики
«Моделювання процесів та систем»

На кафедрі вищої математики працює ще один цікавий науковий гурток. Тематика гуртка «Моделювання процесів та систем».

9 та 16 квітня було проведено заняття. В ході роботи була розглянуті теми: «Застосування типових алгоритмічних обчислювальних структур при моделюванні елементів детермінованих систем» та «Методи обробки даних. Алгоритми інтерполяції з використанням формул Лагранжа та Ньютона».

Студенти ДУТ, що приймають участь у роботі гуртка із зацікавленістю прийняли участь у обговоренні проблематики заняття та підготували розгорнуті доповіді, які викликали жваву дискусію.

Керівники гуртка:

• кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри вищої математики Сафонов Володимир Михайлович;
  • кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри вищої математики Калинюк Алла Миколаївна.

Місце проведення: дистанційно.

Час проведення: 15:30.

Назва (тема) заняття

Вид заняття

Місце проведення

Час проведення

Дата проведення

Застосування типових алгоритмічних обчислювальних структур при моделюванні елементів детермінованих систем

09.04.21

Методи згладжування табличних завдань функціональних залежностей

16.04.21

Методи обробки даних. Алгоритми інтерполяції з використанням формул Лагранжа та Ньютона

23.04.21

Застосування апроксимації в моделюванні за методом найменших квадратів. Прямі методи розв’язання СЛАР: метод Гаусса та метод Гаусса – Жордана

30.04.21

Дослідження наближених методів розв'язування СЛАР: методи простої ітерації та Зейделя

07.05.21

Чисельні методи дослідження детермінованих статичних моделей

14.05.21

Дослідження застосування багатокрокового метода Мілна для розв'язання звичайних диференціальних рівнянь

21.05.21

Програмна реалізація моделей Марківських процесів з дискретним і безперервним часом

28.05.21

Запрошуємо всіх бажаючих студентів ДУТ прийняти участь у роботі гуртка та підвищити свій рівень знань.

Фотографії