ЗНО з фізики на 200 балів!!!

18:38, 27-10-2021

Сьогодні фізика має надзвичайно високий авторитет серед інших наук, який здебільшого зумовлений науково-технічним та інформаційно-комунікаційним розвитком людства.

Щоб дати відповідь на запитання – що дала фізика людству, достатньо подивитися навколо. Завдяки відкриттям у галузі електрики люди користуються освітленням, життя стало легшим і комфортнішим, послуговуючись численними електроприладами. Дослідження фізиками електричних розрядів привело до відкриття радіозв’язку, винайдення мобільних телефонів, розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Саме завдяки фізичним дослідженням в усьому світі користуються Інтернетом та іншими мережевими технологіями.

Якщо Вас цікавить навчання на спеціальностях, таких як "125 Кібербезпека", "172 Телекомунікації та радіотехніка", "123 Комп'ютерна інженерія", то знання  і розуміння фізики є обов’язковим. Здача ЗНО з фізики в деяких випадках ще є і обов’язковою при вступі на бюджет.

У Державному університеті телекомунікацій з 1 жовтня розпочали працювати Курси підготовки до ЗНО з фізики. В процесі навчання на курсах поступово повторюються і поглиблюються знання з фізики, розв’язуються питання і задачі з переліку питань передбачених програмою ЗНО-2022 з фізики.

Перевагами підготовчих курсів з фізики є:

• можливість готуватися з досвідченими викладачами, які мають великий досвід підготовки до ЗНО;
  • зрозуміти природу фізичних явищ та їх застосування;
  • навчання в малих групах;
  • різнорівневі та різнопланові форми і методи роботи;
  • індивідуальний підхід.

Вивчення фізики на курсах допоможе не лише здати ЗНО з фізики, але і значно спрощує навчання на першому курсі після вступу на технічні спеціальності.

Набуті знання в майбутньому допоможуть розробляти різноманітну радіоелектронну та телекомунікаційну апаратуру (від приймачів до великих радіотехнічних дослідницьких систем і систем мобільного та супутникового зв’язку), займатись обробкою складних сигналів, радіофізичним моніторингом довкілля, розробкою та налагодженням радіотехнічної і радіофізичної апаратури; обслуговування складних радіотехнічних систем; розробка і обслуговування комп’ютерних і комп’ютеризованих систем автоматичного управління; електронних систем енергопостачання, систем мобільного та супутникового зв’язку; дослідження космічного середовища.

Для тих, хто ще бажає відвідувати Курси підготовки до ЗНО з фізики триває набір на шестимісячні курси, які розпочнуть роботу з 1 грудня.

Сподіваємося, що підготовчі курси допоможуть Вам не лише покращити знання з фізики, але й визначитися з власним покликанням та вибором майбутньої професії!

Фотографії