Національний турнір технічних талантів. Встигни зареєструватися!

11:23, 05-11-2021

Турнір технічних талантів “Battle IT by SimCorp” – це онлайн змагання з С#.Net  для студентів IT спеціальностей, де кожен може випробувати свої сили. Здобути корисний досвід і поборотися за цінні призи та менторську підтримку від експертів.

Що потрібно, щоб стати учасником:

• Бути студентом українського ВНЗ
  • Любити програмування
  • Володіти мовою програмування С#
  • Мати базове розуміння алгоритмів
  • Заявити про себе як майбутнього програміста екстракласу.

Участь у національному турнірі  “Battle IT by SimCorp” це:

• Справжній челендж, який допоможе перевірити та відточити навички програмування
  • Перспектива заявити про себе як професіонала і отримати менторську підтримку
  • Нові корисні знайомства з іншими учасниками та експертами
  • Шанс виграти круті подарунки
  • Важливий крок до реалізації твоїх професійних амбіцій

Що очікує учасників під час турніру

1 Відбірковий етап

Під час цього етапу тобі потрібно буде впоратися із задачею з програмування за 2,5 години.

Результати проходження у фінал ти отримаєш протягом 24 годин після виконання задачі.

2 Фінал

Тут у тебе буде 5 годин і зовсім нова задача, а на зв’язку завжди будуть експерти, які зможуть надати консультацію.

Також познайомимо тебе з компанією SimCorp і розповімо про потенційні кар’єрні можливості.

При оцінці виконаних робіт будуть враховувати працездатність сервісу, чистоту та побудову коду, вибір та архітектуру бази даних та інші технічні характеристики сервісу.

Дати змагання

До 11 листопада – реєстрація на турнір

15 листопада – 1 етап

20 листопада – Фінал та оголошення переможців

Переможці  отримають:

1 місце

• Ліцензійну підписку на платформу Pluralsight на 12 місяців
  • 5 годин менторської підтримки та консультацій від експертів SimCorp

2 місце

• 3 годин менторської підтримки та консультацій від експертів SimCorp

3 місце

• 2 годин менторської підтримки та консультацій від експертів SimCorp

Не барись, реєструйся на турнір та перевір свої таланти!

Реєстрація триває до 11 листопада включно

Участь у турнірі БЕЗКОШТОВНА