XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Як проходили лекції за книжкою CISSP

12:49, 02-06-2016

В Навчально-науковому інституті захисту інформації Державного університету телекомунікацій проводились лекції за книжкою Шони Харіс «CISSP», яка використовується з метою підготовки фахівців до здачі іспиту та отримання міжнародного сертифікату з інформаційної безпеки.

Ідея проведення належить Вікторії Цигак (Голова студради ННІЗІ 2014-2015р.), яка допомогла організувати та розпочати даний курс лекцій Владиславу Приходько (Голова студради ННІЗІ з 2015 р.) за підтримки Артема Платоненко (аспіранта кафедри Систем захисту інформації).

Перша лекція дала початок та розуміння студентам про формат та зміст заходу. Відбулась вона 12 жовтня 2015 року, тема: «Інформаційна безпека та управління ризиками», доповідач Артем Платоненко, аспірант кафедри Систем захисту інформації.

Друга лекція на тему: «Управління доступом» відбулась 26 жовтня 2015 року, доповідачем був студент групи БСЗ-32, Костянтин Синишин.

На третій лекції доповідачем був студент групи БСД-31, Дмитро Борійчук, тема: «Архітектура та модель безпеки», а проходила вона вже 10 листопада 2015 року.

Четверта лекція на тему: «Фізична безпека і безпека оточення», що відбулась 26 листопада 2015 року, окрім змістовного матеріалу, мала за собою ще і демонстрацію технічних засобів фізичної безпеки. Доповідачем був студент групи СЗД-31, Андрій Лещук. Доповнив виступ аспірант кафедри Систем захисту інформації, Артем Платоненко, продемонструвавши системи відеоспостереження та розпізнавання автомобільних номерів, що використовуються на кафедрі, а також поділився практичним досвідом підготовки службових собак, які є однією із складових фізичної безпеки та безпеки оточення.

П’ята лекція пройшла 14 грудна 2015 року, вперше доповідачем був студент першого курсу (група БСД-12) Володимир Міщан. Тема лекції: «Телекомунікації та безпека мережі», після якої у проведенні заходів була перерва.

14 березня 2016 року розпочався другий блок лекцій, шоста тема: «Криптографія». Першокурсники брали активну участь у проведенні заходів, на цей раз доповідала студентка групи СЗД-11, Марія Акулінічева.

Сьома лекція пройшла 27 березня 2016 року, тема якої: «Безперервність бізнесу та відновлення після аварій». Доповідачем знову був студент групи БСД-12, Володимир Міщан.

Восьма лекція відбулась вже 13 квітня 2016 року. Доповідав студент групи БСД-11, Михайло Рухлядко, тема: «Законодавство, вимоги, відповідність, розслідування».

І вже традиційно для першокурсників ННІЗІ, дев’ята лекція, що відбулась 29 квітня 2016 року, також була ними. Доповідала студентка групи БСД-11, Катерина Місевич. Тема лекції: «Безпека додатків».

Завершальною була десята лекція, на тему: «Операційна безпека». Відбулась вона 24 липня 2016 року. Доповідачем був аспірант кафедри Систем захисту інформації, Артем Платоненко, який розпочинав даний курс лекцій та підвів підсумки всіх заходів.

Особливу подяку виражаємо студентам першого курсу, за активну участь та підтримку в проведенні лекцій. Після десятої лекції для них відбулись змагання «CTF».

Серед студентів першого курсу ННІЗІ переможцями стали:

  • 1 місце – Іван Ліщук (БСД-11),
  • 2 місце – Борис Тукусер (БСД-11),
  • 3 місце – Володимир Міщан (БСД-12).

Ще раз вітаємо переможців
та дякуємо всім за участь в проведенні данного курсу лекцій!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено вісім договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CISCO, ІНФОЗАХИСТ, IBM, ESET, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку  праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній- партнерів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CISCO, ІНФОЗАХИСТ, IBM, ESET на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3- му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Переглядів: 3 767