ІТ-Інтегратор запрошує на роботу

14:32, 04-04-2017

ІТ-Інтегратор - Український системний інтегратор, що володіє широкою продуктовою лінійкою і високими компетенціями в області ІТ. Компанію було засновано 5 грудня 2000 року.

Фокусуючи свою діяльність на передових технологіях, компанія пропонує своїм клієнтам широку лінійку продуктів і послуг, спрямованих на підвищення ефективності роботи. Компанія сприяє формуванню ІТ-грамотності для розвитку української економіки.

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі на отримання посади:

Інженер-випробувач обладнання за нормативами ТЗІ

• Розробка і виробництво з ТЗІ захищеної комп'ютерної техніки

Основні функціональні обов'язки:

• Вивчення методик проведення спеціальних досліджень обладнання
  • Проведення спеціальних досліджень КТ

• Вища технічна освіта, бажано з ТЗІ
  • Досвід роботи з вимірювальним обладнанням (аналізаторів спектра)
  • Хороша орієнтація в НД ТЗІ
  • Вітається проходження спецкуросв КПІ з ТЗІ

• Повна зайнятість

Архітектор систем інформаційної безпеки (ІБ)

Напрям діяльності:

• Забезпечення доступності, цілості й схоронності інформації, безперервності функціонування сервісів корпоративних ІС.

Основні функціональні обов'язки:

• Формування і підтримка продуктового портфеля коштів ІБ і типових архітектур систем ІБ на їх основі
  • Керівництво передпроектними обстеженнями, аналіз поточного стану безпеки ІС замовника і постановки завдання в комплексному ІБ-проект, формування групи технічного аудиту ІБ і керівництво групою
  • Керівництво формуванням звітів по аудиту ІБ / передпроектних обстежень
  • Розробка внутрішніх ТЗ на створення та / або модернізацію комплексних систем ІБ
  • Технічне керівництво проектною групою в комплексному проекті ІБ, включаючи взаємодію з продуктовими департаментами - постачальниками засобів ІБ, вибір засобів ІБ для даного проекту
  • Контроль якості виконання проектів по створенню і / або модернізацію комплексних систем ІБ

• Вища технічна освіта
  • Англійська (середній)
  • Досвід роботи у відповідній області не менш 5 років.
  • Знання архітектури корпоративних ІС, технічних залежностей прикладних і інфраструктурних сервісів (зовнішній периметр, WAN, LAN, корп. Додатки, сервера і системи зберігання даних, призначена для користувача середа)
  • Знання і розуміння принципів і технологій забезпечення безпеки ІТ-інфраструктури, в тому числі: мережевої безпеки, захисту розподілених мереж передачі даних, захисту серверних середовищ, в т.ч. середовищ віртуалізації, ОС і середовищ зберігання даних, забезпечення надійності і катастрофостійкості ІС, захисту систем аутентифікації та авторизації, служб каталогів, PKI, захисту БД і додатків (в т.ч. database firewalling), захисту користувальницької середовища (endpoint protection), комплексних засобів виявлення загроз і вторгнень, контролю захищеності, включаючи моніторинг (SIEM)
  • Знання і розуміння принципів аналізу ризиків, процесів захисту ІС (NIST Cybersecurity Framework, ISO 17799, ISO 27002 і т.п.)
  • Навички написання і керівництвом написання звітної та технічної документації, розробки нормативно-методичної документації (концепція, політика, регламенти, положення, інструкції та ін.)

Бажано:

• Навички (досвід) проектування і розгортання систем моніторингу
  • Знання порядку проведення спеціалізованих робіт по: Аудиту ІС і ІБ, Оцінці рівня ІБ, Побудови систем ІБ, Розробці організаційно-розпорядчих документів, Проектуванню технічних підсистем ІБ
  • Наявність сертифікатів: CISSP, CISA, CISM, CCSP
  • Знання галузевих нормативних баз в області захисту інформації та ІБ (банківська сфера, промисловість і т.п.)

Інженер з ІТ-безпеки

• Впровадження рішень ІТ-безпеки

Функціональні обов'язки:

• Установка, налаштування і супровід технічних засобів захисту інформації
  • Розробка нормативно-технічної документації по системам інформаційного захисту та безпеки
  • Оцінка стану ІТ-безпеки

Основні вимоги:

• Знання систем аутентифікації та авторизації, directoryservices (включаючи AD)
  • Знання принципів захисту систем аутентифікації та авторизації служб каталогів, засобів посилення їх захисту, двофакторна аутентифікація тощо
  • Знання принципів і засобів захисту кінцевих пристроїв (антивіруси, host • IPS), підвищення захищеності ОС.
  • Бажано знання принципів захисту серверних систем і сервісів (database • firewall, APP • firewall, і т.п.)
  • Бажаний досвід роботи з системами управління привілейованими обліковими записами (CyberArk, Quest, OraclePAM і ін.)
  • Англійська (середній)

Інженер-консультант з систем безпеки

• Системи безпеки і відеоспостереження

Основні функціональні обов'язки:

• Формування технічних вимог по бізнес-вимогам клієнта
  • Розробка концепції системи безпеки (охоронна сигналізація, системи контролю доступу, відеоспостереження)
  • Захист технічного рішення перед Замовником
  • Підготовка комерційних пропозицій (вибір обладнання, виконання розрахунків)
  • Підготовка виконавчої документації (виконавчі креслення, акти, інструкції)
  • Контроль виконання монтажу систем безпеки, авторський нагляд (супровід проекту)

• Вища технічна освіта
  • Знання основ будівництва систем охоронної сигналізації, контролю доступу та відеоспостереження, систем протипожежної безпеки