Держспецзв’язку організувало відкриту лекцію з питань кібербезпеки

13:43, 14-11-2017

На кафедрі відбулося обговорення матеріалів науково-технічного семінару Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам.

6 листопада поточного року в рамках науково-технічного семінару Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку була проведена відкрита лекція, на яку запросили керівників і співробітників провідних організацій, комерційних підприємств та наукових установ.

Тематика лекції була присвячена основним сферам діяльності ДЦКЗ Держспецзв’язку, планам практичної діяльності у сфері кіберзахисту у 2017–2018 роках. Також увага запрошених була акцентована на нових організаційно-правових формах упровадження інфраструктурних проектів у сферах телекомунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту. Зокрема були розглянуті перспективи впровадження державно-приватного партнерства за цими напрямами.

У заході взяли участь представники “АМ Integrator”, ПП “ПРОНЕТ”, “De Novo”, Концерну РРТ, “Ukrwinntech”, “CISCO”, Державного агентства з питань електронного урядування, ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Одеської академії зв’язку ім. О.С. Попова, Державного університету телекомунікації, Інституту телекомунікації та глобального інформаційного простору НАН України.

Було прийняте рішення про широке впровадження останніх вимог з питань кібернетичного та технічного захисту інформації, нормативних документів в навчальний процес, з метою ще більшого забезпечення відповідності випускників вимогам сьогодення.