Початок навчання студентів другого курсу після успішного завершення практики

14:12, 05-03-2018

З 26 лютого 2018 року, після успішного завершення ознайомчо – виробничої практики студенти другого курсу Навчально – наукового інституту захисту інформації повернулися в рідні стіни Університету збагачені знаннями з практичного виробництва.

Почалися звичні студентські будні з освоєння теоретичних (лекційні заняття) та практичних (практичні і лабораторні заняття) знань.

Рис. 1 Лекційна аудиторія Університету

Сповнені творчого натхнення, наснаги та молодої енергії студенти спеціальності 125 Кібербезпека всіх спеціалізацій Навчально–наукового інституту захисту інформації освоюють лекційний матеріал (рис. 1) в лекційній аудиторії за темою «Суть комплексного захисту інформації, цілі, задачі» з навчальної дисципліни «Практичні аспекти побудови комплексних систем технічного захисту інформації» та практичні заняття в окремих навчальних групах, зокрема група СЗД-21 спеціалізації «Системи технічного захисту інформації» (рис. 2) в комп’ютерних лабораторіях кафедри «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» за темою «Нормативні документи технічного захисту інформації та етапи створення комплексних систем технічного захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», викладач к.т.н., доцент кафедри Ахрамович В.М.

Рис. 2 Комп’ютерна лабораторія кафедри СІКЗ

Також повідомляємо: триває набір на курси підвищення кваліфікації за напрямом «Кібербезпека», спеціалізація «Системи технічного захисту інформації». Інформація по посиланню.