Захист інтернет речей IoT – це те що потрібно захищати, як впровадження в інноваційний зміст навчання

10:29, 17-10-2020

Інтернет речі - це мережа фізичних об'єктів, які мають вбудовані технології, що дозволяють здійснювати взаємодію з зовнішнім середовищем, передавати відомості про свій стан і приймати дані ззовні.

Зі зроствнням популярності смарт-пристроїв збільшується інтерес до них з боку кіберзлочинців, які постійно шукають нові види атак на користувачів.

Кафедра Систем інформаційного і кібернетичного захисту склала для вас топ правил для безпечного використання смарт пристроїв і захист інтернет речей.

1. Захист Wi-Fi роутера (при зміні пароля виберіть варіант WPA2 або WPA 3)
  2. Шифруйте Web трафік (створити віртуальну приватну мережу (VPN))
  3. Подбайте про безпеку смартфона(зашифровать все конфиденциальные данные)
  4. Оновлювати пристрої (обращайте внимание на запросы обновлений)
  5. Захищайте смарт телевізор (визначити параметри конфіденційності для даних, включити функцію батьківського контролю, завантажити рішення з безпеки для захисту смарт-телевізора)

Студенти кафедри Систем інформаційного і кібернетичного захисту вивчають на практиці і теоретично вдосконалюють навички по IoT.