Про високошвидкісний мобільний комплекс радіомоніторингу і пошуку закладних пристроїв як впровадження в інноваційний зміст навчання

10:31, 21-11-2020

В наш час атаки і небезпеки на цінну інформацію в великих компаніях, зростають з кожним днем, найчастіше небезпека чекає від закладних пристроїв, ІК-діапазонів.

PLASTUN 3D Призначений для виявлення закладних пристроїв (ЗП), що використовують для передачі перехопленої інформації в радіоефірі, ІК-діапазоні, провідних комунікаціях і силових мережах. Особливістю комплексу PLASTUN 3D є збереження у базі даних сервера значної кількості, також результатів виміру радіо-електронної обстановки. Під час накопичення даних комплекс працює в автономному режимі, виконуючи завдання поставлене оператором (або вибране ним із запропонованих завдань). Процес аналізу оператором накопичених результатів супроводжується широким спектром можливостей та інструментів, робота по збору даних в цей час продовжується.

Діапазон робочих частот 0,01–6000 МГц
Спектральний дозвіл при аналізі 0,5–400 кГц
Час безперервного накопичення в режимі моніторингу до 60 днів
Динамічний діапазон, не менше 80 дБ
Аналіз Wi Fi, Bluetooth, Zigbee, GSM, GPRS
Крок перебудови приймача при скануванні 6 МГц
Габарити 494×354×119 мм
Вага 7 кг
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.