Систематизація наявної інформації і пошук нових даних як впровадження в інноваційний зміст навчання

10:36, 12-12-2020

В наш час однією з задач захисту інформації є вміння правильно систематизувати і потім використовувати інформацію для кібербезпеки корпоративних інтересів компанії.

Систематизація електронних інформаційних ресурсів — це інноваційний технологічний процес, який повністю виконується в електронному середовищі з використанням тих самих методичних, довідкових матеріалів і пошукових ресурсів, як і для опрацювання друкованих видань (у тому числі традиційних).

На  кафедрі Систем інформаційного і кібернетичного захисту використовується в процесі теоретичної та практичної підготовки студентів  система «Contour», яка уявляє собою оперативний інструмент для систематизації накопиченої інформації та видобутку нової.

Ця система дозволяє інтегрувати закриті бази даних, відстежувати та проводити пошук нових контактів, вести аналіз листування та персональних даних. При цьому здійснюється зіставляння отриманої інформації з усіх доступних технічних засобів розвідки та програмних продуктів

Крім того, ця cистема проводить збір та інтеграцію інформації як від розвідувальних сенсорів, так і з відкритих джерел, мережі інтернет, інших баз даних.

Фахівці кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту рекомендують використовувати інструменти, які допомагаю систематизувати інформацію. За цим майбутнє!!!