Нелінійний локатор як впровадження в інноваційний зміст навчання

18:15, 08-03-2021

В даний час серед фахівців в області захисту інформації розгорнулася серйозна дискусія з приводу оптимальних характеристик нелінійних локаторів, який краще або чи є інше рішення.

Нелінійний локатор

Може виявляти і визначати місцеположення будь-яких електронних пристроїв, незалежно від того, працюють вони чи ні.

Недоліки при роботі

Найбільш поширена проблема, що виникає при роботі з нелінійним локатором, це помилкові спрацьовування (відгуки). Звичайні побутові електронні пристрої (телефони, електронні годинники) викличуть спрацьовування НЛ, так як вони містять електронні компоненти. Такі відгуки зазвичай легко ідентифікуються. Однак бувають "складні" випадки, коли від кліки викликаються металевими предметами, що не містять електронних компонентів. Тому якісний нелінійний локатор повинен розрізняти справжні напівпровідники від помилкових.

Кафедра систем інформаційного і кібернетичного захисту рекомендує самий сучасний і універсальний локатор ORION 2.4.

Сфера використання:

• Служби безпеки державних органів;
  • Служби безпеки приватних компаній.

Технічні переваги:

• Компактний дизайн і мала вага - 1,3 кг
  • Інформаційний дисплей, розташований на антені, забезпечує комфортну роботу оператора
  • Робоча частота в діапазоні 2,4 ГГц для виявлення мініатюрних електронних компонентів
  • Генератор передавача забезпечує високу стабільність і відбудову від перешкод шляхом автоматичного перемикання на вільний частотний канал (2,404 - 2,472 ГГц)
  • Кругова поляризація приймальні і передавальної антен забезпечує високу ймовірність виявлення
  • Вбудований ліхтарик полегшує роботу в темних місцях