77% користувачів перестають використовувати додатки через три доби після установки

11:42, 10-03-2016

Операційна система марна без величезної кількості додатків. Хороший тому приклад - Windows 10 Mobile, в магазині якої Instagram все ще перебуває в статусі Beta. Додатків потрібно завжди приділяти окрему увагу, саме тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами інформацією, яку люб'язно надали нам колеги з andrewchen.

Як часто ви завантажуєте додатки? Як правило, парочка нових додатків на вашому смартфоні знаходить собі місце, однак чи надовго? Якщо вірити аналітику з Кремнієвої долини Ендрю Чену, в середньому 77% користувачів відмовляються від використання програми вже через 72 години після установки. Через 30 днів додатком перестають користуватися 90% користувачів. Після закінчення тримісячного періоду - 95%.

Цифри не вражають. Більш того, лише 5% викачаних додатків продовжують радувати своїх користувачів. У ці 5% входять додатки, без яких людина не мислить нормального повсякденного користування пристроєм. Під такі параметри відмінно підходять додатки соцмереж, месенджери: ВКонтакте, Однокласники, WhatsApp, Viber, Skype, Twitter, Facebook; тобто все те, що використовується нами щодня.

Чен провів аналіз з використанням 125 мільйонів пристроїв, а всі програми, які потрапили під аналіз, були доступні в Google Play і мали понад 10 тисяч завантажень. Окремо відзначимо той факт, що Ендрю не використав додатки Google, так як в такому випадку аналіз буде не зовсім чесний.

«Користувачі пробують безліч додатків і вирішують, від яких вони готові відмовитися, протягом 3-7 днів ... Ключ до успіху - зачепити користувача протягом цього невеликого періоду,» - Анкіта Джейн

Якщо ж взяти, наприклад, мене, на моїх пристроях постійно встановлено програму соцмереж, перекладачі, просунуті калькулятори, месенджери, редактори зображень, а також новинні додатки, наприклад Meduza або Новини Mail.ru, тобто все те, що може стати в нагоді мені в повсякденному житті. Вибір додатків, які залишаться на вашому девайсі, залежить від роду вашої діяльності. Якщо ви будівельник, напевно улюбленими додатками стануть «Рівень» та «Лінійка», меломани оцінять якісні музичні програми, такі як PowerAMP.