Заняття гуртка «Інтернет речей своїми руками»

13:47, 22-12-2017

19 грудня 2017 року відбулося заняття гуртка «Інтернет речей своїми руками», що проводиться щовівторка на кафедрі Інформаційних систем та технологій для студентів четвертого курсу факультету інформаційних технологій.

На занятті студенти ознайомились з приймачем інфрачервоного випромінювання та принципами побудови пристроїв на основі цього приймача. Модуль інфрачервоного випромінювання використовується для керування різними пристроями на мікроконтролерах або мікропроцесорними пристроями на відстані (наприклад, Arduino контролери, аудіо- відеотехніка, системи безпеки тощо). Дальність інфрачервоного випромінювання - на відстань до 8 метрів.

Також студенти ознайомились з модулем годинників реального часу на батарейці, за допомогою якого можна відстежувати час в проектах на Arduino навіть в разі перепрограмування або відключення живлення. Це один з необхідних елементів для проектів будильників, сигналізацій, зняття показань з датчиків в режимі реального часу.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.