До уваги майбутніх абітурієнтів: інноваційний зміст навчання!!!

13:32, 11-04-2018

Кафедра Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій запрошує майбутніх випускників шкіл, коледжів та технікумів на навчання за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології.

Метою навчання за даною спеціальністю є формування та розвиток загальних і професійних компетентностей з інформаційних систем та технологій, що сприяють соціальній стійкості й мобільності випускника на ри­нку праці; отримання вищої професійної освіти, що дозволить випускникові успішно здійснювати розробку, впровадження й дослідження ІСТ у різних галузях людської діяльності.

На кафедрі Інформаційних систем та технологій в рамках навчального плану впроваджений інноваційний зміст навчання, який полягає в наступному:

• Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній – партнерів кафедри, однією з яких є компанія Binotel, що надає послуги віртуального зв`язку, з якою кафедра у 2018 році заключила договір про співпрацю.
  • Практична підготовка здійснюється за допомогою прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
  • Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.
  • На першому курсі студенти вивчають дисципліну «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» в якій вони можуть налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.
  • Планом передбачається викладання дисциплін: на 1 курсі - «Групова динаміка», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямованих на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати сучасним запитам розвитку суспільства.
  • Також, передбачено вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам 20 % занять проводяться англійською мовою. Це надає можливість нашому студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту B2.
  • Половина занять проводиться практично.
  • По темам кожної дисципліни проводяться лекції – як теоретична підготовка і практичні та лабораторні заняття – як практична складова навчання. По кожній темі занять лектор в кінці лекції надає перелік питань для опрацювання студентам при самостійній підготовці до практичних занять і лабораторних занять.
  • Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.
  • При підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку - 25% на дисципліни загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю.
  • Вивчення дисциплін загальної підготовки здійснюється з 1-го по 8-ий семестр з метою повноцінного забезпечення оволодіння студентами професійними знаннями протягом всього терміну підготовки бакалавра.
  • Проведення практик студентів проводиться в компаніях-партнерах кафедр, однією з яких є компанія Binotel.
  • В результаті здійснення інноваційного змісту навчання наш випускник повинен володіти теоретичними знаннями виконання вимог компетенцій роботодавців і практичними уміннями і навиками їх здійснення.

Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!

Запрошуємо до навчання на спеціальність «126 - Інформаційні системи та технології» в Державному університеті телекомунікацій!

Інформація для вступників: 044-249-25-42

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.