Кафедра «Інформаційних систем та технологій» запрошує абітурієнтів до безкоштовного проходження профорієнтаційного тесту «ТЕХНІК або ГУМАНІТАРІЙ»!

17:28, 04-05-2018

23 травня 2018 року о 15:00 в Державному університеті телекомунікацій, в аудиторії 225 відбудеться безкоштовне тестування абітурієнтів для оцінки своїх інтересів та здібностей, які пов`язані з гуманітарною або технічною областями, результати якого допоможуть визначитися абітурієнту із свої життєвим покликанням.

Сучасний ринок праці ставить перед собою завдання подальшого розвитку світової та української економіки, стратегічним завданням якого є покращення ефективності використання людських ресурсів, здатності до високваліфікованої праці в будь-якій сфері людської діяльності.

Виявити схильності до того чи іншого заняття, потенціал, яким повинні володіти абітурієнти в обраній сфері діяльності допомагають тести профорієнтації. Мета профорієнтації – розібратися в своїх здібностях і в сучасному ринку праці.

У результаті правильного вибору здібностей, які пов`язані з гуманітарною або технічною областями, можливе здобуття високих професійних навиків, які допоможуть у майбутньому кожному студенту у подальшому працевлаштуванні.

Для попередньої реєстрації необхідно заповнити форму нижчеабо зателефонувати за номером 044-249-25-42.

Розкажіть про себе
Давайте знайомитись:

Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Коментар
Якщо Ви бажаєте залишити коментар: