Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій, компанія Global Message Services відвідала Державний університет телекомунікацій з пропозицією оплачуваного стажування для студентів!

11:10, 12-04-2019

Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій, компанія GlobalMessageServices відвідала Державний університет телекомунікацій з пропозицією оплачуваного стажування для студентів.

Це міжнародна компанія з 12-річним досвідом у сфері месседжінга і глибокими знаннями в питанні монетизації СМС трафіку на мережі мобільних операторів, пропонує широкий спектр послуг як для мобільних операторів, так і для бізнесу.

Короткотривале стажування триватиме з 17 червня  по 13 вересня.

Представники компанії детально навели переваги проходження стажування, а саме:

• Можливість отримати практичні знання в IT-галузі;
  • За кожним стажером закріплюється ментор, який навчає і допомагає при вирішенні поставлених задач;
  • Отримання платні за стажування;
  • Можливість отримати рекомендаційний лист після проходження стажування, якщо ви вирішили піти в іншу компанію;
  • Можливість відчути себе повноцінним членом команди;
  • Можливість не лише навчатися але і брати участь у розважальних заходах від компанії та ін.

Перевага надається кандидатурам, що:

• Мають «палкі очі»;
  • Базовий рівень знань по телекомунікаціям;
  • Середній рівень з англійської мови.

Зацікавлені студенти заповнили анкети та найближчим часом отримають запрошення на проходження тестування. Найактивніші студенти отримали заохочувальні призи.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.