До уваги майбутніх студентів спеціальності «Інформаційні системи та технології»!

16:08, 19-06-2019

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі Інформаційних систем та технологій є 50 місць для прийому на навчання на 1 курс денної форми навчання.

Якщо Ви здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності, запрошуємо Вас до навчання на 2 курс, на кафедрі є 22 вакантних місця.

Для осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста по спорідненій спеціальності, на кафедрі Інформаційних систем та технологій є 10 вакантних місць для прийому на навчання на 3 курс.

Актуальність навчання по спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології обумовлена попитом роботодавців та фахівців, які володіють навиками програмування та роботи з технікою, яких ми готуємо по своїй спеціальності.

Кафедра навчає: розробляти та підтримувати інформаційні системи та технології, для чого надає достатній рівень знань з програмування (Java, JavaScript, С++, С#, Python, Swift) та техніки (створення роботизованої техніки, 3D-пристроїв, пристроїв Інтернет речей, пристроїв на основі Arduino, IP-телефонії).

Використання інноваційного змісту навчання, найсучаснішої матеріально-технічної бази кафедри Інформаційних систем та технологій для проведення практичних та лабораторних занять з усіх дисциплін кафедри із залученням потенційних абітурієнтів та студентів, обміну початковими інженерними знаннями, розвитку нових науково-технічних ідей дозволить забезпечити необхідні умови для якісної підготовки студентів, що в повній мірі забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців у сфері інформаційних систем та технологій, які у повній мірі відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!