Студенти Державного університету телекомунікацій стануть першопрохідцями IoT в Україні

15:57, 29-08-2019

Vodafone спільно з Державним університетом телекомунікацій розробив освітню програму Інтернету Речей, яка дозволить українським студентам отримати актуальні знання в перспективній галузі, а також взяти безпосередню участь в розробці і впровадженні новітніх IoT-проектів в Україні.

Програма навчання розрахована на 5 місяців і складається з трьох модулів: Device Intelligence and Wearables, IoT Security і Products and Projects. На даний момент в навчанні зможуть взяти участь лише студенти 4 курсів Державного університету телекомунікацій, однак в майбутньому до освітній програмі зможуть приєднатися і інші ЗВО України.

Зараховані на навчальний курс студенти отримають доступ до новітнього обладнання в лабораторії інтернету речей, технологічної базі Vodafone і візьмуть участь у впровадження IoT-технологій в Україні.

Відкриття реєстрації на курс відбудеться 3 вересня о 11:45 у Студентському центрі Державного університету телекомунікацій, де буде проведена освітня лекція за участю провідних фахівців компанії Vodafone.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

У грудні 2018 року Vodafone Україна підключився до глобальної IoT-платформі Vodafone, світового лідера в області IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях.

Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, “розумних будинків”, моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.