Аспекти, на які необхідно звернути увагу при виборі університету та спеціальності

16:02, 08-04-2020

Хоча б один раз в житті перед нами постає питання, як допомогти дитині обрати спеціальність на якій вона буде навчатися, яка буде і вам і їй до вподоби. З чого ж почати? Вважаю, це питання необхідно розкласти на окремі сегменти.

Перший – це нахили, хист і бажання дитини до вивчення певних дисциплін. Другий – це якість навчання з гарантією опанування сучасних знань і умінь. Третій – це вдале працевлаштування після закінчення навчання з високою заробітною платнею. Четвертий – це посильна вартість навчання.

Якщо перший сегмент показав, що ваша дитина прагне до галузі ІТ, то в інших трьох сегментах ми вам допоможемо розібратися.

Державний університет телекомунікацій та кафедра Інформаційних систем та технологій бере за основу якість навчання, а для цього ми:

• Маємо висококваліфікованих викладачів, які постійно підвищують рівень своїх знань, про що свідчать захищені дисертації, отримані сертифікати;
  • Викладаємо дисципліни, які притаманні сьогоденню (програмування, моделювання Інтернет речей, робототехніка, управління ІТ-проектами та ін.), знання і вміння з яких потребують роботодавці;
  • Для вдалого опанування знань та умінь, ми акцентуємо більшу увагу на практичну складову навчання, але і не забуваємо про теоретичну, бо саме на ній базуються практичні вміння.
  • Співпрацюємо з міжнародними компаніями, які беруть участь у навчанні студентів, яких ми готуємо по компетентностям даних компаній (Vodafone, Binotel, GMS, Pipl та ін.). Найкращих студентів компанії запрошують до стажування з подальшим працевлаштуванням на посади з високим рівнем заробітної плати.
  • Для можливості якісного навчання у нас створені сучасні комп’ютерні класи та сучасна матеріально-технічна база, що відмічено у звітах акредитаційних комісій, що є доказовою базою.
  • Найнижча вартість навчання (з можливістю помісячної оплати) серед київських закладів вищої освіти, що посильно для багатьох сімей але при цьому з найвищою якістю навчання. У 2019 році вартість складала 15250 грн. на денну форму і 9300 на заочну.

Всі наведені вище критерії притаманні Державному університету телекомунікацій та спеціальності 126 Інформаційні системи та технології!

Якщо ви зацікавились вступом на дану спеціальність або бажаєте пересвідчитись у наведених складових навчального процесу,
зателефонуйте або пишіть у Viber або Telegram за номером +380979460809
(завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій Сторчак Каміла Павлівна)

Або скористатись електронною поштою: kafedraist204@ukr.net

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.