XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Інноваційний зміст навчання – запорука успішного працевлаштування!

17:40, 14-04-2020

Навчання на спеціальності «Інформаційні системи та технології» надає можливість нашим студентам отримувати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями, можливість висококваліфікованої підготовки спеціалістів у галузі ІТ завдяки впровадженій новітній системі навчання в нашому університеті.

На теперішній час на фоні бурхливого розвитку інформаційних технологій у сучасному світі надважливими є завдання надання користувачам широку спектру послуг, основаного на будь-якій комбінації голосу, тексту, графіки та відео. Послуги для абонентів (клієнтів) мають бути доступними незалежно від їх місця розташування, пристроїв, які використовуються, та видів з’єднань. Саме ці  питання висвітлено у курсах вивчення дисциплін «Системи розподілу інформації», «Технологія VoIP»

Досліджуючи новітні напрацювання в ІТ-індустрії, в дисципліну «Системи розподілу інформації» впроваджене вивчення апаратних і програмних засобів систем розподілу інформації для організації передавання мультимедійної інформації; принципів управління сучасними інфокомунікаційними системами та технологіями для передавання мультимедійної інформації; сучасні інформаційно-комунікаційні системи на базі платформи IP Multimedia Subsystem. Студенти набувають практичних навиків з аналізу, проектування, використання засобів реалізації систем для передавання мультимедійної інформації, управління сучасними інфокомунікаційними системами та технологіями для передавання мультимедійної інформації, які базуються на протоколах IP, SIP. Користувачі можуть переміщатися між мережами і пристроями, зберігаючи доступ до послуг і персональних налаштувань.

Ще однією важливою дисципліною, що вивчається на кафедрі Інформаційних систем та технологій є дисципліна «Технологія VoIP» (ІР-телефонія). В умовах сьогодення телефонія є невід’ємним елементом людської діяльності у всіх галузях, так як від якості та працездатності телефонії залежать відносини в сім’ї, успіх у бізнесі та життя людей.

IP-телефонія забезпечує голосовий зв’язок поверх мереж, що використовують Інтернет-протокол (IP). Технологія дозволяє об’єднати безліч розосереджених об’єктів організації, включаючи мобільних працівників, в єдину конвергентну мережу. ІР-телефонія перспективна для компаній, які підтримують інтернет- зв’язок з усіма відділеннями. Економія витрат сама по собі є привабливим фактором, а параметри безпеки, надійності і якості зв’язку безсумнівно підштовхнуть менеджерів мереж зробити вибір на користь IP-телефонії. Системи VoIP надають співробітникам такі нові інструментальні засоби, як системи присутності та миттєвого обміну повідомленнями з партнерами у всьому світі. Доступність високоякісних широкосмугових звукових кодеків, відеоконференц-зв’язок та сумісне використання документів зробили корпоративний зв’язок значно більш ефективним. Сумісні переваги корпоративних систем VoIP суттєво підвищують продуктивність службовців, покращуючи їх взаємодію та комунікабельність.

Саме тому, аналізуючи сучасні тенденції розвитку ринку праці, вимоги потенційних компаній-роботодавців, в дисципліну «Технологія VoIP» впроваджене вивчення апаратно-програмних засобів реалізації систем ІР-телефонії, технології VoIP та інфокомунікацій на її основі; бізнес-моделей ІР-телефонії; принципів передавання голосових даних на базі Інтернет протоколу ІР. 

Отримання сучасних знань та вмінь на обладнанні останнього покоління та програмних комплексах, які використовуються на кафедрі Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій, дозволить нашим студентам знайти високооплачувану роботу та стати гідними, висококваліфікованими спеціалістами в ІТ-сфері!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій Сторчак Каміла Павлівна.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (33300 грн. на рік) та НАУ (26000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційних систем та технологій готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 7 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Cisco, Hewlett-Packard, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційних систем та технологій. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Pipl, Kyivstar, Ес Енд Бі Систем. На 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інформаційних систем та технологій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Переглядів: 949