Ким працювати в ІТ, окрім програміста?

16:51, 05-05-2020

Більшість абітурієнтів задають нам питання: «ким я можу працювати після завершення навчання, окрім професії програміста»? На, що працівники кафедри Інформаційних систем та технологій відповідають: «IТ — це широка сфера діяльності, де кожен студент, за умови добросовісного навчання, знайде себе». Головна перевага цієї сфери в тому, що вона швидко розвивається. Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій вчасно реагують на зміни і адаптуються до ринкових умов. Те саме стосується і кожного співробітника. Тому ІТ компанії пропонують такі вакансії:

Фахівць з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій

Фахівець, який проектує інформаційні системи, та перевіряє їх на працездатність.

Аналітик даних

Фахівець який займається аналізом даних, працює специфічними даними, притаманними сфері діяльності підприємства.

Архітектор інтернету речей

Фахівець який вміє проектувати системи, що складаються з «розумних речей».

Front-end розробник

Спеціалізується на розробці інтерфейсу користувача. Продуктом його діяльності є та частина сайту, яку користувачі бачать в браузері.

Back-end розробник

Займається розробкою внутрішньої частини сайту або програми.

QA-інженер

Фахівець, який проводить тестування проекту на всьому етапі його розробки з метою оперативного виявлення помилок і відхилень від заданого курсу і своєчасного коректування процесу розробки.

Project manager

Це людина яка керує командою і відповідає за досягнення цілей проекту.

3D модельєр

Це фахівець, який створює персонажів і локації в 3D.

Тімлід

Керівник команди розробки IT-продукту. Взаємодіє з замовником і кінцевими виконавцями, будучи сполучною ланкою між ними. Відповідає за весь процес розробки та ін.

А для можливості опанування вмінь і навиків вищенаведених вакансій, кафедра Інформаційних систем та технологій, спільно з стейкхолдерами розробила програми наступних дисципліни: Технології Інтернет речей, Моделювання ІоТ, Моделювання ІоТ advanсе, Архітектура інформаційних систем, Інформаційні мережі, Моделювання даних, Управління ІТ-проектами, Моделювання інформаційних систем, а також на кафедрі організовані гуртки: «Інтернет речей», «3D-моделювання», завдяки цьому, на відміну від інших закладів освіти, наші студенти ще з першого курсу отримують досвід  та практичні навички роботи з технологіями перспективних ІТ напрямків.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.