XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2021: Чи потрібна студенту ІТ-магістратура?

10:49, 14-05-2020

Коли студент отримує диплом бакалавра – це важливий момент, важлива контрольна точка. Він досяг певного результату і тепер вкрай важливо усвідомлено та обмірковано зробити наступний крок. Перед кожним випускником постає питання: «Чи потрібно продовжувати навчання в університеті та отримувати ступінь Магістра?». Це досить складний вибір, особливо для фахівців у сфері ІТ, більшість з яких на цьому етапі вже мають високооплачувану роботу.

Отримавши диплом бакалавра, студент вже розуміється в основах професії та може починати працювати за своєю освітою у якості кваліфікованого спеціаліста. Однак, цього рівня освіти достатньо лише для старту кар'єри. Але для просування по кар'єрних сходинках потрібні більш глибокі знання, як в основній спеціальності, так і в суміжних областях. Студент повинен розуміти, що без ступеня магістра, як правило, неможливо займати керуючі позиції, а отже, і отримувати більший дохід та зростати у своїй професії.

По суті, магістр - це висококваліфікований фахівець, підготовлений до різних видів інноваційної діяльності, що вимагає поглибленої фундаментальної і спеціальної підготовки. Це проміжна ланка між бакалавром та кандидатом наук.

Навчання в магістратурі - це не тільки підготовка майбутніх вчених. Завдяки інноваційному змісту навчання, розробленому у Державному університеті телекомунікацій, з самого початку реалізації навчання магістрантів в навчальних планах передбачена велика частина практичної підготовки. Завдяки цьому, випускники магістратури за спеціальністю «Інформаційні системи та технології», підготовлені не тільки продовжувати навчання в аспірантурі (для тих, хто планує захистити кандидатську дисертацію), але і отримують необхідні практичні знання, які можуть стати важливою сходинкою в кар'єрі у компаніях світового рівня. Навчаючись в магістратурі, студенти пишуть наукові статті, проходять викладацьку практику і захищають магістерську роботу.

Магістратура дає більш широкий погляд, підвищує ерудицію, орієнтує на аналіз і рефлексію, формує критичне мислення та креативні навички. Маючи більше компетенцій і більш широке поле зору набагато легше змінити роботу і переключитися на нові напрямки професійної діяльності, уникаючи того самого «творчого вигорання», з яким стикається більшість, хто пропрацював на посаді пару років.

Та ситуація, яка склалася в світі, коли більшість працівників вимушена працювати вдома, а компанії знаходити можливості перевести свій бізнес на віддалену роботу, затребувала великої кількості ІТ спеціалістів. Попит на спеціалістів, які зможуть розробляти інформаційні системи та підтримувати їх працездатність, буде стрімко зростати щороку.

Потреби людства при створенні інформаційних систем виходять на новий рівень. Ще кілька років тому було достатньо вміти в принципі створювати будь-яку інформаційну систему, що діє з найменшим числом помилок і дозволяє автоматизувати поодинокі процеси діяльності людини. Але вже зараз розумні інформаційні системи здатні за допомогою досконаліших алгоритмів замінити собою практично будь-яку діяльність людини. Стати фахівцем, який здатний розробляти та підтримувати такі системи ви можете закінчивши магістратуру за спеціальністю «126 Інформаційні системи та технології».

Основним напрямком спеціальності «126 Інформаційні системи та технології» є розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Cloud сервісах, Big Data.

Йти чи не йти в магістратуру після бакалаврату - це ваш вибір, який залежить від здібностей, матеріальної забезпеченості та життєвих умов. Але слід врахувати, що навчання в магістратурі відкриває нові можливості для розвитку кар'єри та нові горизонти отримання знань. У резюме магістра в рази більше шансів потрапити на розгляд до директора, а у його власника - отримати цікаву і добре оплачувану роботу.

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій Державного університету телекомунікацій Сторчак Каміла Павлівна.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (33300 грн. на рік) та НАУ (26000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційних систем та технологій готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 7 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Cisco, Hewlett-Packard, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційних систем та технологій. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Pipl, Kyivstar, Ес Енд Бі Систем. На 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Інформаційних систем та технологій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Переглядів: 1 967