Викладачі та студенти кафедри ІСТ відвідали Kyiv Smart City Forum 2020

10:29, 09-10-2020

Кафедра Інформаційних систем та технологій слідкує за ІТ-подіями та йде в ногу із сучасністю.

08.10.2020 студенти та викладачі кафедри відвідали одну з найвідоміших щорічних онлайн-конференцій Kyiv Smart City Forum 2020.

Конференція присвячена розвитку розумних міст в Україні та світі, інтеграції інновацій.

Цього року подія проходила на багатофункціональній онлайн-платформі з такими розділами, як вітання, доступ до сцени, програма, нетворкінг, чати, кімнати, expo-зона та підкасти.

Форум проходив майже весь день (з програмою форуму можна ознайомитись за посиланням). Як бачимо, відомі, успішні і талановиті люди виступали зі своїми промовами щодо розумних міст.

Одним з партнерів заходу є компанія Vodafone, яка також є партнером кафедри Інформаційних систем та технологій.

Пропонуємо ознайомитись із найцікавішими висловлюваннями доповідачів форуму:

«В регіонах не вистачає людей, які зможуть закохати в своє бачення та створити ефективну організаційну структуру для впровадження інновацій для створення смарт-міст»

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації України

«Наша ініціатива Kyiv Smart City у цьому році перетворилась на Smart Cities – тепер ми популяризуємо та просуваємо рішення розумних міст у всіх украінських містах»

Юрій Назаров, Експерт з інновацій та Smart City, ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ»

«Ми пишаємося можливістю обговорювати, як насправді правильно використовувати цифрові технології на благо жителів міст та бізнесу»

Віра Платонова, Старший віце-президент та голова представництв Visa у країнах CISSEE

«Інвестиції в smart-city – це найокупніші, найфундаментальніші, найважливіші інвестиції для міста»

Вадим Бортник, Директор Директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації України

«Цифрове місто – це кастомізований додаток, за допомогою якого ми можемо швидко вирішувати проблеми а свій час витрачати на те, що дійсно важливе»

Михайло Лазарєв, Директор Офісу реформ Харкова