Літнє стажування GMS ‘GLOBAL START’

09:48, 24-03-2021

GMS – міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і підприємств по всьому світу з більш ніж 15 роками досвіду. І ми шукаємо стажерів у свою #GMSFamily!

Кого шукаємо:

• Студентів 3 курсу і вище, а також – випускників
  • Ми оцінюємо кандидатів не стільки за їх навичками (всьому можна навчитись в процесі роботи), скільки за особистими якостями та життєвими цінностями. Нам важливо побачити потенціал і здатність справлятись зі складнішими проєктами в майбутньому.

Що потрібно знати та розуміти:

• Стажер у GMS – повноцінний співробітник, у нас ви не будете виконувати чужі нудні завдання та приносити каву
  • Важливо зрозуміти, до чого є хист, у якій сфері ви б хотіли отримати досвід і, можливо, розвивати кар’єру – ми надаємо можливість стажування у різних департаментах.
  • Не варто боятись ставити запитання, прояснювати деталі, просити про допомогу колег – у GMS усі раді допомогти!
  • Важливо брати відповідальність за результат, пропонувати та впроваджувати рішення, не обмежуючи себе, і не соромитись. В компанію приходять без досвіду роботи – ми готові навчати співробітників, адже це – наші майбутні лідери.

Що пропонуємо:

1. Оплачуване стажування.
  2. Часткову зайнятість (~30 робочих годин на тиждень у київському офісі GMS, а також можливість працювати онлайн у віддаленому форматі).
  3. Тривалість стажування: 14 червня – 24 вересня; відбір: 15 березня – 21 травня; кінцевий термін подачі заявки: 21 травня.
  4. Спеціалізації:
    • Взаємодія з клієнтами та партнерами
    • Інженер з телекомунікацій
    • Інформаційна безпека
    • Product Development
    • QA testing
    • Бухгалтерія
    • Маркетинг
  5. Постійний супровід ментора, щоб допомогти вам стати кваліфікованим спеціалістом початкового рівня.
  6. Рекомендаційні листи після проходження стажування.
  7. Пропозиція роботи із повною зайнятістю (за умови наявності відкритих вакансій).

Подати заявку на стажування можна на сайті.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.