Партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, компанія Vodafone Україна відкрила програму стажування для української молоді

16:16, 13-08-2021

Vodafone оголошує про старт кар’єрної програми Vodafone Career Way 2021 і запрошує студентів 4-6 курсів та випускників Державного університету телекомунікацій розпочати свою кар’єру у Vodafone. Попередня програма стажування дозволила 27 фіналістам отримати пропозицію працювати у Vodafone і доєднатись до команди одного з найкращих роботодавців країни.

Програма Vodafone Career Way 2021 передбачає професійне навчання та оплачуване стажування в шести напрямках компанії:

• Маркетинг (взаємодія з роумінг-партнерами; управління якістю та клієнтським досвідом; SMM)
  • Телекомунікації (планування та розвиток мережі радіодоступу)
  • Фінанси та аудит (системи внутрішнього контролю; аудит; стратегічне планування)
  • Продажі (планування та аналітика продажів за напрямами B2B та В2С)
  • ІТ (розвиток білінгових платформ; управління бюджетом IT проектів та програм)
  • Інновації (Internet of Things, big data, розвиток digital продуктів)

Мета програми – підготувати молодих українців до ефективної роботи та успішного життя в умовах цифрової економіки. Цього року – акцент на майбутніх аналітиків даних. Тому серед вимог до майбутніх стажерів не тільки базовий перелік навичок. Перевагою будуть знання основ SQL, Python/R та Tableau/Power BI та аналітичні здібності.

Набір вже стартував. Щоб потрапити до програми, треба подати заявку на участь до 24 серпня 2021 на сайті https://career.vodafone.ua/programa-stazuvannya-career-way. За результатами поданих заявок, пройдених тестувань та інтерв’ю фахівці Vodafone відберуть 30 стажерів, які протягом 6 місяців працюватимуть над реальними завданнями у одній з найбільш інноваційних сфер.

Стажування проходитиме в Київських офісах Vodafone. Усі стажери отримають усі переваги працевлаштування у Vodafone: офіційну заробітну плату, корпоративний мобільний зв’язок та безлімітний інтернет, гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні.

Учасники кар’єрної програми отримають допомогу професійних кураторів та вже досвідчених випускників програми минулих років. Для членів команди Vodafone Україна відкриті можливості для професійного розвитку та особистого зростання, Mindfulness програма та безліч спільнот на будь-який смак – бігова команда, волонтерство, інтелектуальні ігри і ще багато корисного та цікавого.