Проведення занять у магістрів 126 спеціальності від профі

17:42, 23-09-2021

Як і було попередньо анонсовано, для магістрів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології проводяться заняття з вивчення мови програмування Erlang розробником програмного забезпечення з багаторічним досвідом, менеджером з розвитку компанії BetInvest Сергієм Костюшкіним (https://mc.today/zarplaty-na-rynke-bolshe-6-tys-malo-konkurentov-kak-ya-stal-erlangistom-istoriya-razrabotchika-betinvest/).

Наразі помітний всплеск зростання кількості ядер і кількості вузлів в кластерах. Erlang створений для максимального спрощення розробки програм, які можуть використовувати всю міць багатоядерних і / або багато вузлових систем.

Успішні приклади використання Erlang - Jabber. Сервер ejabberd, web-сервер YAWS і численні експерименти, наприклад comet-програма (специфічний стиль програмування веб-сайтів, коли сервер не розриває підключення з клієнтом, а продовжує пересилати йому дані при необхідності) здатна тримати 1,000,000 TCP-підключень, тобто програми, які витримують шалене навантаження.

Отримати знання про мову, що володіє таким потенціалом для студентів Державного університету телекомунікацій є особливо цінним.

Тому нагадуємо, що приєднатись до цього курсу може кожен! Для цього приходьте щоп’ятниці о 08:00 у 216 ауд.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.