Проходження науково-педагогічної практики магістрами спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

09:34, 04-10-2021

Науково-педагогічна практика магістрів є обов'язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” та має на меті набуття студентом професійних навичок та вмінь здійснення самостійної науково-педагогічної роботи.

Науково-педагогічна практика - одна із форм навчання, невід'ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”.

Впровадження освітньо-професійної діяльності на базі педагогічної практики не лише сприяє значному підвищенню мотивації до отримання знань і формування відповідних компетенцій, але є й стимулом оновлення змісту освіти в цілому.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.