Переймаємо досвід впровадження академічної доброчесності від іноземних колег

14:09, 12-10-2021

Нещодавно викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відвідали захід щодо впровадження академічної доброчесності в університетах США. Захід відбувався у форматі вебінару на тему “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності” з Джейком Каспером - фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган та Брендоном Арнолдом - координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету, організованого в рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ.

Завдяки цьому заходу учасники мали неоціненну можливість дізнатися про досвід Університету штату Мічиган та Темпльського університету у впровадженні принципів академічної доброчесності, зокрема у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності, оцінювання та створення практичних курсів з академічної доброчесності для здобувачів освіти.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.