Викладач кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем на осінній школі молодого науковця

11:50, 26-11-2021

Минулого тижня з 15.11.2021 по 21.11.2021 проводились тренінги в рамках «Школи молодого науковця» на платформі zoom. Головною метою проєкту «Школа молодого науковця» є формування унікального освітнього простору, що сприятиме наданню консультативної допомоги молодим вченим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Під час проведення «Осінньої школи молодого науковця» із залученням фасилітаторів Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку», що пройшли відповідне навчання за програмою British Council «Активні громадяни» здійснено впровадження принципів і методів розвитку особистості та громадянина як свідомого учасника громади, що транслює у своїй діяльності програма «Активні громадяни», зокрема заохочення членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Обраною цільовою аудиторією були молоді вчені України –багатогранний, інтелектуальний потужний пласт населення, який готовий до позитивних змін та соціального діалогу. Від Державного університету телекомунікацій до тренінгів долучилась аспірантка четвертого курсу, викладач кафедри ІПЗАС, Миколайчук Віра Романівна.

Так, через призму наукового пізнання та сприйняття було проведено для молодих вчених тренінги за темами: «Міжкультурний діалог» та «Соціальна дія». Саме ці обрані тренінги є влучним інструментом в руках молодих вчених для:

• становлення себе як соціальної свідомої особистості;
  • становлення себе як учасника громади та активного діяча;
  • становлення себе як професіонала, що має змогу здійснити вклад у сталий розвиток світу.

Координатор проєкту - Катерина Бабікова, к.с-г.н., асоційований член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Кооператор: Надія Зубченко, директор директорату громадської організації «Міжнародна фундація розвитку».

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.