ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ МОН УКРАЇНИ

18:48, 19-02-2017

Участь у засіданні Експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва.

Завідувач кафедри маркетингу – д.е.н., професор Виноградова Олена Володимирівна 15 лютого 2017 року прийняла участь у черговому засіданні Експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва.

Під час засідання вирішувалися важливі питання атестації наукових кадрів вищої кваліфікації – експертиза дисертаційних робіт, встановлення рівня теоретичної підготовки здобувачів, відкриття спеціалізованих вчених рад з захисту дисертацій, рекомендація до включення до переліку фахових видань наукових журналів та збірників наукових праць провідних навчальних та наукових закладів України.

Виноградова Олена Володимирівна виступила експертом з розгляду дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук - Гончарової Крістіни Георгіївни на тему «Оцінювання рівня ділової репутації топ-менеджменту як індикатора системи економічної безпеки банку» за спеціальністю 21.04.02 – «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності» та Пономаренка Олексія Павловича на тему «Формування механізму мотивації праці на видобувних дільницях вугільних шахт України» за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».